**** XP TEAM ****
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

**** XP TEAM ****

Her şey Dahil

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

M.baroş Galatasarayda.

YazarMesaj
By_Vasili
Üye
Üye
By_Vasili

M.baroş Galatasarayda. Empty
MesajKonu: M.baroş Galatasarayda.   M.baroş Galatasarayda. Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:00 pm

M.baroş Galatasarayda. Barosdo8

Aslan'ın Steaua'ya elenmesiyle kahrolan Sarı-Kırmızılılar, bir dünya yıldızı Baros'un transferiyle teselli buldu. 3 yıllık sözleşmeye imza atan Çek golcü, çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Büyük coşkuyla karşılandı
Galatasaraylı taraftarlar, Şampiyonlar Ligi’ne katılamadan elenmenin üzüntüsünü yaşarken, bir dünya yıldızı olan Milan Baros’un transferiyle teselli buldu. Dün öğle saatlerinde İstanbul’a gelen Çek golcüyü ****** Havalimanı’nda 250 kişilik bir taraftar grubu coşkuyla karşıladı. Buradan Florya’ya geçen Baros, basın toplantısına İstanbul’da çok güzel hatıraları olduğunu söyleyerek başlayıp, 2005’teki Şampiyonlar Ligi finalini asla unutamayacağını ifade etti.

‘Avrupa’da böyle olmuyor’
Liverpool formasıyla Galatasaray’a karşı mücadele ettiğini hatırlatan Baros, “Buraya gelmek benim için kolay bir karardı. Çünkü Galatasaray çok büyük bir kulüp. Stadın maç başlamasından bir buçuk saat önce dolması harika bir şey. Atmosferin ne denli mükemmel olduğunu bizzat yaşayarak gördüm. Taraftarın beni böyle bir coşkuyla karşılaması çok özeldi. Avrupa’da böyle şeyler hiç olmaz. Size moral veren, başarılı olmaya iten unsurlardan birisi de işte bu...”

‘Fiziksel olarak hazırım’
“15 Temmuz'dan beri Lyon’da takımla beraber çalıştım. İyi antrenman yaptım ve hiç sakatlanmadım. Bu açıdan bakıldığında sezona hazır olduğumu düşünüyorum. Hakan Şükür’le kıyaslanmak pek hoşuma gitmez. Çünkü o dünyanın en büyük futbolcularından bir tanesi. Ben buraya iyi futbol oynamaya, takımıma yardım etmeye geldim. Geçmişe bakmıyorum. Futbolun birçok farklı öğesi vardır. Bir takımda büyük isimlerin olması önemlidir ama o takımın kazanması daha önemlidir.”

M.baroş Galatasarayda.
1 sayfadaki 1 sayfası