**** XP TEAM ****
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

**** XP TEAM ****

Her şey Dahil

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Onlar evlatlarım'.

2 posters
YazarMesaj
By_Vasili
Üye
Üye
By_Vasili

'Onlar evlatlarım'. Empty
MesajKonu: 'Onlar evlatlarım'.   'Onlar evlatlarım'. Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:12 pm

Fatih Terim, "EURO 2008'de kadroya aldığım ya da çıkardığım oyuncularımın hepsi evlatlarımdır. Onlarla asla sorunum olamaz. Aragones hakkında yorum yapmak haddime değil. İsterse idmana bile çıkmaz" diye konuştu.

‘Herkes bizi konuşuyor’
2010 Dünya Kupası Elemeleri öncesi yarın Şili ile İzmit’te hazırlık maçı yapacak olan A Milli Takımımız’da Fatih Terim, önemli açıklamalarda bulundu. Terim, “EURO 2008’e katılmanın keyfini bu yaz beraberce yaşadık. Avrupa’nın 4 büyük takımından biriyiz. Dünyanın her yerinde konuşulan bir ülke haline geldik. Turnuvada kadroya dahil ettiğim ya da almadığım bütün futbolcularım benim evladımdır. Bazı kesimlerin dediğinin tersine, oyuncularımla sorunum olmaz.”

‘Takvime alışmalıyız’
“Tercihlerimin doğru olduğunu düşünüyorum. Rakibimizin Şili olması iyi. Biz İtalya, Fransa, İngiltere ile oynamak istiyoruz ama her zaman istediğimiz olmuyor. Özellikle depremden sonra İzmit’te bir maç yapmanın uygun olacağını düşündüm. Mümkün oldukça Anadolu’nun çeşitli yerlerinde oynayacağız. Takımlarımız kritik bir döneme giriyor. Henüz lig de başlamadığı için herkesi sağlıklı bir şekilde geri göndereceğiz. Artık yoğun takvimlere alışmamız gerekiyor.”

‘Hedef Güney Afrika’
“Dünya Kupası Elemeleri’nde rakibimiz Ermenistan’la hassas bir durumumuz var. Bize karşı farklı bir motivasyonla oynayacaklardır. Hedef; 2010’da Güney Afrika’da olmak. Futbol Federasyonu Başkanı olması beklenen Mahmut Özgener’le esas görüşmemiz, seçimin yapılmasından sonra olacak. Fenerbahçe’nin hocası Aragones hakkında yorum yapmak benim haddime değil. Onun tecrübesi ve kariyeri ortada. İsterse antremana bile çıkmaz. Yardımcıları yok mu? Aragones’in fikirleri bile yeter.”

Hazırlıklar sürüyor
Ay-Yıldızlılar, yarın Şili ile oynayacağı özel karşılaşmanın hazırlıklarını dün akşam İnönü Stadı’nda yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Fatih Terim yönetiminde basına açık ilk idmanını yapan A Millli Futbol Takımımız’da, oyuncuların bir hayli neşeli olması dikkatlerden kaçmadı. Futbolcular, düz koşunun ardından çift kale maçla çalışmayı tamamladı. Sabri, Mehmet Topuz ve Caner sakatlıkları nedeniyle maç kadrosundan çıkarıldı.

Ümit Milliler
Erivan yolcusu
17. Avrupa Şampiyonası 2. Eleme Grubu’nda yarın Ermenistan ile Başkent Erivan’da karşılaşacak Ümit Milli Futbol Takımımız, bugün saat 09.30’da özel bir uçakla Ermenistan’a gidecek. Teknik direktör Hami Mandıralı yönetimindeki Ümitlerimiz’in bu sınavında, Fatih Terim’in yardımcısı Müfit Erkasap’ın Erivan’daki ortamı görmek için kafileye katılacağı belirtildi.
Admin
Üye
Üye
Admin

MesajKonu: Geri: 'Onlar evlatlarım'.   'Onlar evlatlarım'. Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 5:08 pm

yanllış olmuş konu ve içeriği Very Happy
https://xpteam.yetkin-forum.com
By_Vasili
Üye
Üye
By_Vasili

MesajKonu: Geri: 'Onlar evlatlarım'.   'Onlar evlatlarım'. Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 7:43 pm

Admin demiş ki:
yanllış olmuş konu ve içeriği Very Happy

neden nesi var milli takım işte Mad
Admin
Üye
Üye
Admin

MesajKonu: Geri: 'Onlar evlatlarım'.   'Onlar evlatlarım'. Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 10:07 pm

https://xpteam.yetkin-forum.com/milli-takymlar-f6/hedef-2010-t27.htm

fatih terim burda bütün futbolcular benim evladımdır demiş sanki burda dememiş gibi gelmişti bana :p
https://xpteam.yetkin-forum.com

'Onlar evlatlarım'.
1 sayfadaki 1 sayfası